Nářadí

Festool - nářadí pro profesionály

Festool - specializace na náročné zákazníky. Naši zákazníci pracují profesionálně, často za tvrdých podmínek. Pro takovou práci potřebují to nejlepší nářadí. Korund v.o.s.; Korund-povrchy jej umí dodat.

Festool vyvíjí vysoce kvalitní elektrické a pneumatické nářadí pro profesionální a náročné uživatele. Od založení rodinného podniku v roce 1925 má kvalita a inovace nejvyšší prioritu. Více než 300 patentů a více než 80 vyznamenání pro produkty a podnik dokazují, že se koncentrace na podstatu vyplácí.

Více než 90% zákazníků zachovává značce Festool věrnost. Zajišťují tak, že se značka Festool již po dlouhou dobu udržuje na vrcholu konkurence. Důvěřujte i Vy kvalitě ‚Made in Germany' - a spolehněte se na nářadí pro nejvyšší nároky.

Nářadí Festool pro truhláře

Festool nabízí kompletní sortiment pro všechny práce se dřevem. Ať se jedná o řezání, frézování, broušení, hoblování nebo samozřejmě odsávání - Festool má pro každé použití optimální elektrické nářadí. K němu sladěné systémové příslušenství pro detailní řešení pro ještě větší hospodárnost, kvalitu a efektivitu.

Nářadí Festool pro automotiv

Festool nabízí systém pro oblast automotive. Naším cílem coby výrobce vysoce kvalitního nářadí je pomáhat autolakovnám a výrobcům automobilů k dosahování perfektní kvality povrchů. Festool nabízí individuálně přizpůsobené elektrické a pneumatické nářadí s vhodným příslušenstvím, mobilní a stacionární odsávací zařízení a zařízení pracovišť.

Nářadí Festool pro malíře

Festool nabízí kompletní vybavení pro natěrače. Hrubé broušení, mezibroušení, jemné broušení a leštění - pro každé použití nejvyšší kvalita. Dále sladěné příslušenství, brusné prostředky a detailní řešení pro ještě větší hospodárnost, kvalitu a efektivitu

Zaujala Vás naše nabídka nářadí? Nebo jste nenašli to, co právě potřebujete. Kontaktujte nás - rádi Vám osobně poradíme!


Dále by Vás mohlo zajímat: http://www.korund-povrchy.cz/produkty/akce

galerie sipecka